Måk frem avfallsbeholderne!

Dette er vår oppfordringen om du vil få hentet avfallet ditt. Store mengder snø gjør det vanskelig å tømme avfallet, så hvis beholderne dine har snødd inne risikerer du at avfallet ikke blir hentet. Renovatørene gjør sitt aller beste for at alle skal få tømt avfallet sitt, men snø og is kan gjøre det vanskelig. Husk derfor å måke og strø foran beholderne og børste av snøen som ligger på lokket.

Ansatte

Ledelse

Johan Rune Remmen

Daglig leder

Telefon: 975 42 852

E-post: johan.remmen@rfd.no

Marianne Holen

Kommunikasjonssjef

Telefon: 481 26 962

E-post: marianne.holen@rfd.no

Mette Gilhuus Johansen

Drifts- og utviklingssjef

Telefon: 977 40 877

E-post: mette.gilhuus.johansen@rfd.no

Sven Draugsvoll

Økonomisjef

Telefon: 952 42 745

E-post: sven.draugsvoll@rfd.no

Kommunikasjon og kundeservice

Inger Tandberg

Saksbehandler

Telefon: 32 04 97 00

E-post: post@rfd.no

Trine-Elisabeth Torsrud

Kundeservice og fagansvarlig arkiv (i permisjon)

Telefon: 32 04 97 00

E-post: post@rfd.no

Anne Oseth

Kundeservice

Telefon: 32 04 97 00

E-post: post@rfd.no

Robert Lailey

Kundeservice, kontaktperson undervisning og Infoland

Telefon: 32 04 97 00

E-post: robert.lailey@rfd.no

Marte Brændsrud

Kommunikasjonsrådgiver

Telefon: 988 17 447

E-post: marte.braendsrud@rfd.no

Lone Stenmyren

Saksbehandler

Telefon: 32 04 97 00

E-post: post@rfd.no

Drifts- og utviklingsavdeling

Elisabeth Aale Sørum

Prosjektmedarbeider

Telefon: 32 04 97 10

E-post: elisabeth@rfd.no

Even Midtun

Fagansvarlig gjenvinningsstasjoner

Telefon: 907 81 994

E-post: even.midtun@rfd.no

Gry Nessjøen

Fagansvarlig henteordninger

Telefon: 918 77 600

E-post: gry.nessjoen@rfd.no

Jonas Rese Brurberg

Kontraktsansvarlig

Telefon: 41479966

E-post: jonas.brurberg@rfd.no

Marianne Bårnes

Prosjektmedarbeider nedgravde avfallsløsninger

Telefon: 32 04 97 11

E-post: marianne@rfd.no

Mette Jansen

KS-ansvarlig KomTek

Telefon: 32 04 97 07

E-post: mette.jansen@rfd.no

Rannveig Næss Olsen

Prosjektmedarbeider

Telefon: 32 04 97 13

E-post: rannveig.nass.olsen@rfd.no

Tor Arne Bjørn

Fagansvarlig kvalitetssikring og HMS

Telefon: 32 04 97 00

E-post: tor.arne.bjorn@rfd.no

Tora Langseth

Prosjektleder nye anlegg

Telefon: 951 91 636

E-post: tora.langseth@rfd.no

Økonomiavdeling

Espen Solvang

Controller

Telefon: 984 22 309

E-post: espen.solvang@rfd.no

Janne Bogstrand

Økonomimedarbeider

Telefon: 32 04 97 09

E-post: janne.bogstrand@rfd.no